agenda:  

Expositie tot 30 juni

30-06-2024

Oude Stadhuis
12:00 uur

Lezing van Ciel de Smet over de Hasselter aak

Lezing van Ciel de Smet over de Hasselter aak

De werkgroep Scheepvaart van de Historische Vereniging Hasselt heeft Ciel de Smet van de bekende Hasselter aak Dageraad bereid gevonden om een presentatie over dit schip te houden. De geschiedenis en de huidige activiteiten van de Dageraad komen daarbij ruim aan bod. De werkgroep zal daarnaast een presentatie van recentelijk verzamelde oude foto's van schepen en schippers geven.

Plaats: Oude Stadhuis Hasselt.

Tijd: dinsdag 8 nov. 2022. Aanvang 20.00 uur.

Toegang gratis.

Wegens het beperkte aantal zitplaatsen is aanmelden vooraf noodzakelijk. Dit kan per telefoon of per mail bij Minie Buit: 038 4771973 of minie.buit@live.nl.

Gepubliceerd op: 26-10-2022