agenda:  

Expositie Stormramp 1825

04-02-2025

Oude Stadhuis

Lezing Lotte Jensen over de Watersnoodramp 18

04-02-2025

Teeuwland
20:00 uur

Nieuwe werkgroep Dialect

Nieuwe Werkgroep Dialect

Wie de nieuwe Hasselt Historiael gelezen heeft, weet het al: de Historische vereniging heeft weer een werkgroep Dialect. Daar zijn we erg blij mee! De groep bestaat uit een aantal oudgedienden: Corry Overmars, Jan van Marle, Jan Haasjes en  Henk Woelderink en vier nieuwkomers: Gerrard Kijk in de Vegte, Gerda van Dijk - de Jong, Barry van der Berg en  Dennes de Vries. Allemaal enthousiast over het Hasselts dialect. Ze hebben hun groep de naam ‘Proat ies  Asselts’ gegeven en daarbij voor de herkenbaarheid een mooi logo ontworpen. Aan een website wordt hard gewerkt. De naam is er al:  www.proatiesasselts.nl . Binnenkort actief. Ook op Facebook en Instagram zijn ze te vinden. De werkgroep zit vol plannen, maar daarover vertellen ze zelf later meer.  Ook enthousiast geworden? Vertel het aan een van de werkgroep leden. 

Gepubliceerd op: 26-06-2024