agenda:  

Lezing over Johannes Lodewijk Dulcken

18-03-2024

Oude Stadhuis
20:00 uur

Expositie: "Loof den Heere"

01-04-2024

Oude Stadhuis

Nieuw op deze website

Update website: Historische Vereniging Hasselt

In de afgelopen tijd zijn onder het item “monumenten“ dan 50 bijzondere gebouwen, waaronder een groot aantal gemeentelijke monumenten beschreven en van foto’s voorzien. In het item “historische plattegrond” zijn 35 verschillende stadsgezichten en landkaarten met beschrijving geplaatst. Ook andere items op de website zijn verder ingevuld. U kunt ze terugvinden onder het kopje “Erfgoed”

De Historische Stadskroniek van Derk Westerhof is voorzien van kaartjes en foto’s. Via de volgende link kunt u de 40 verhalen tellende wandelroute volgen:

https://www.historischevereniginghasselt.nl/publicaties/artikelen/historische-stadskroniek-intro

Gepubliceerd op: 02-06-2022